معرفی کتاب


همزادان ماه

 

محمد ایوبی

 

انتشارات ارشاد

 

همزادان ماه نمایش نامه ای در دو پرده هست . پدر و مادر همراه دختر و پسر و پدربزرگ و مادربزرگ و شیطانی که با وعده های قدرت پدر و مادر را می فریبد تا فرزندان و والدین خود را شکنجه کنند و اخلاقیات را از بین ببرند .
دوست نداشتم یک موضوعات و نکات جالبی را با خودش گرد آورده بود اما راستش نحوه بیانش و صحبتاش و جملاتش اصلا برای من پرمایه و قوی نبود . نه اینکه آبکی باشه ها نه اما دوستش نداشتم .
آقای ایوبی در سال 88 در اثر بیماری ریوی فوت کردند و توی قطعه هنرمندان به خاک سپرده شدند .

 

قسمت های زیبایی از کتاب

 

کاش هم چنان کودک می ماندید ، کاش هیچ گاه بزرگ نمی شدید . آن روزهای خوش ، که چنگال کوچکتان ، سینه هام می فشرد ، خوشبخت ترین زن عالم بودم !

 

وقتی پیر می شوی حتی حوصله ات نمی شود به حال خود گریه کنی ، با اینکه می دانی زیر هفت آسمان کسی را نداری ، حتی ستونی از گل وارفته که بدان تکیه کنی !

/ 1 نظر / 27 بازدید
www.hostexhibition.com نمايشگاه هاست

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد updap دات کام ------------------- فروش نرم افزار ارسال پست اتوماتيک به وبلاگ هاي پرشين بلاگ نرم افزار انتقال مطلب از فيد به پرشين بلاگ ارسال پست اتوماتيک از RSS به وبلاگ هاي پرشين بلاگ با من در تماس باشين براي خريد نرم افزار هديه من به شما يک پنل رايگان براي ارسال تبليغات در وايبر براي گرفتن پنل تحت وب خود به من ايميل بزنيد cc-ir دات کام